Aktualitātes:

2015.gada 22.-23.augustā Smaržas burvība piedalījās vērienīgā festivālā HELSUS Rīgā, Lucavsalā

Smaržas burvības receptes


Smaržas burvības stāsti

Smaržas burvības receptes

 


,,Ziemā zeme aizmigusi, lai pavasarī mostos..."

Smaržas burvība


Iedvesmojoši aromāti dzīvespriekam:

Saldā Apelsīna ētersikā eļļa sniegs dzīvesprieku un atraisīs radošumu. Piemērota masāžas eļļu maisījumos, ķermeņa krēmos, skrubjos. Nelietot pirms sauļošanās.

Lieliski uzmundrinās Kafijas absolūta smarža, sasildot, uzmundrinot un radot svētku sajūtu. Piemērota masāžas eļļu maisījumos, ķermeņa krēmos.

Tuvāk par kafijas absolūtu.

Dzīvesprieku par šo mirkli brīvībā no pagātnes notikumiem radīs Levzejas ēteriskā eļļa. Piemērota sejas un ķermeņa krēmos, masāžas eļļu maisījumos, skrubjos.


 Iedvesmojoši smaržu maisījumi, kas atgādina augļu, ogu un medus aromātu: 

Davanas ēteriskā eļļa kombinācijā ar Apelsīna un Vīraka ēterisko eļļu  atgādinās ērkšķogu smaržu, kas sniegs uzmundrinājumu. Šī kombinācija jo īpaši  piemērota  auras šķīdumā vai ķermeņa skrubī. 

Ylang- ylang, Apelsīna un Pačūlijas ēterisko eļļu apvienojums atgādinās bumbieru smaržu. Smaržas kombinācija piemērota dabīgajos ķermeņa kopšanas līdzekļos: eļļu maisījumos, krēmos, skrubjos, smaržās. Nelietot pirms saules peldēm.

Incensio ēteriskā eļļa sniedz svaigu arbūza aromātu, kas iedvesmo rītdienai, atbrīvojoties no liekā un nevajadzīgā.

Peru balzāma ēteriskā eļļa atgādinās medus smaržu.Tā piemērota pielietošanai eļļu maisījumos, krēmos, skrubjos, smaržās. Tuvāk par Peru balzāma ēterisko eļļu.


Vasaras aromāti sirdij:

Liepziedu ēteriskā eļļa sniedz mierinājumu un veldzi. Smaržo pēc mājām un vasaras.

Augstkalnu lavandas ēteriskā eļļa smaržo pēc siena, medus un bitēm. Palīdz atbrīvot skumjas, nomierina.

Jasmīna ēteriskā eļļa iedvesmo, sniedz prieku, atbrīvo no bēdām un skumjām.

Piemērotas sejas un ķermeņa krēmos, masāžas eļļu maisījumos, smaržās.

Smaržu maisījumi uzmundrinājumam:

Rozes ēteriskā eļļa krēmā vai bāzes eļļas maisījumā uzmundrinās Jūs, sniedzot rīta svaigumu  un veldzi.

Tā sniegs mīlestības un piepildījuma sajūtu.

Vīraka, Ģerānijas, Lavandas, Palmrozes un Rožkoka ēterisko eļļu apvienojums sniedz uzmundrinošu, piesātinātu aromātu, kas radīs iekšējas pašpietiekamības un pārpilnības sajūtu.Tas atgādinās rožu smaržu.

Kardamona, Vīraka un Apelsīna ēterisko eļļu maisījums lieliski uzmundina un sniedz prieku.

Piparmētras, Salvijas un Lavandas ēterisko eļļu maisījums sniegs veldzējošu svaigumu.Šī kombinācija jo īpaši piemērota auras šķīdumā vai ķermeņa skrubī, kā arī citos dabīgajos ķermeņa kopšanas līdzekļos. Pateicoties piparmētras vēsinošajām īpašībām, piparmētras ēteriskā eļļa rekomendējama pievienošanai nelielā proporcijā.

Citrona, Vīraka un Pelašķa ēterisko eļļu maisījums sniegs mundrumu un dzīvesprieku, palīdzot rast sirdsgudrību un risinājumus jebkurā dzīves situācijā. Piemērota dabīgajos ķermeņa kopšanas līdzekļos: eļļu maisījumos, krēmos, skrubjos. Nelietot pirms saules peldēm.

Ylang- ylang, Citrona un Salvijas ēterisko eļļu maisījums sniegs dzīvesprieku, palīdzot rast pašapziņu un dziļāku sevis apziņu. Šis ēterisko eļļu apvienojums jo īpaši piemērots dabīgajos ķermeņa kopšanas līdzekļos: eļļu maisījumos ķermeņa ādas kopšanai, ķermeņa krēmos, ķermeņa skrubjos. Nelietot pirms saules peldēm.


Smaržu maisījumi līdzsvaram un mieram:


Liepziedu ēteriskā eļļa  sniegs mieru, paļāvību un drošību. Veicinās radošumu.

Baltā un rozā lotosa ēterisko eļļu apvienojums  krēmā vai bāzes eļļas maisījmā ķermenim sniegs mieru, piepildījumu un skaidrību.

Peru balzāma ēteriskā eļļa apvienojumā ar Zilās kumelītes un Saldā apelsīna ēteriskajām eļļām sniedz maigu, nomierinošu aromātu, kuru iespējams izmantot bāzes eļļas maisījumā ķermenim, kā arī sejas krēmā.

Vetīvers, Lavanda un Saldais apelsīns sniedz aromātu, kurš līdzsvaro un nomierina. Jo īpaši šī smaržas kombinācija piemērota bāzes eļļas maisījumā ķermenim vai ķermeņa krēmā.

Opoponax ēteriskā eļļa apvienojumā ar Vīraka un Citrona ēteriskajām eļļām sniedz nomierinošu, atbrīvojošu aromātu, kuru iespējams pielietot bāzes eļļas maisījumā ķermenim, vai vienkārši nomierinošam eļļas maisījumam smaržošanai stresa un paguruma brīdī.