Aktualitātes:

2015.gada 22.-23.augustā Smaržas burvība piedalījās vērienīgā festivālā HELSUS Rīgā, Lucavsalā

Smaržas burvības receptes


Smaržas burvības stāsti

Smaržas burvības grāmata

Klajā nākusi Smaržas burvības grāmata, sniedzot īsu ieskatu par aromterapijas produktu klāstu: aromterapijas augu krēmiem, aromterapijas eļļu maisījumiem, smaržām un ķermeņa auras maisījumiem, kā arī iepsējamo ēterisko eļļu pielietojumu.

Ja spējam ieklausīties un sajust, augu ēteriskās eļļas mums stāsta. Stāsta par to, kas esam un, kur atrodamies savā apziņas attīstības ceļā.Tās palīdz mums atgūt enerģētisko līdzsvaru un atjauno saikni ar garu. Smarža ir dzīvība. Tā piemīt visam dzīvajam un patiesajam, palīdzot mums sajust un apzināties sevi mīlestībā un dzīvi tās vienotībā.

Smaržas burvības aromterapijas produktos tiek akcentēta smarža- pielietotā ēteriskā eļļa vai to kombinācija.Visas izmantotās izejvielas tiek saskaņotas vienotā vibrācijā.

Ēteriskās eļļas ieteiktas no Smaržas burvības ēterisko eļļu klāsta.Visas produktos izmantotās izejvielas ir dabīgas, augu izcelsmes.


Svarīgi atcerēties:

1.Ja lietojiet dabīgo kosmētiku ādas kopšanai: dabīgos ādas attīrīšanas līdzekļus,  krēmus sejas, acu,  un ķermeņa ādas kopšanai, tad ieteicama arī dabīgā dekoratīvā kosmētika.

2.Ievērojiet derīguma termiņu, kas norādīts uz iesaiņojuma.

3.Sejas āda un tās izskats saistīts ar kopējo organisma vielmaiņu un veselību. Lai sejas āda būtu līdzsvarota un skaista, papildu dabīgo kosmētikas līdzekļu lietošanai ievērojiet harmonisku un veselīgu dzīvesveidu ar regulāru, pilnvērtīgu uzturu, kustībām, svaigu gaisu, un radošuma piepildītu- nodarbojieties ar to, kas pie sirds- gleznojiet, rakstiet, dziediet, ļaujiet izpausties sev jomā, kas tuva.


Esiet dzīvespriecīgas un skaistas…. un vērojiet, kā mainās Jūsu dzīve, kā mainās Jūsu sejas izteiksme un acu skatiens. Laime ir tepat… iekšējā pasaulē, ārējā pasaule- tās spogulis.


,,Un izspraucās mazs asniņš no zemes, laimīgi stiepdamies pretim debesīm, saulīte liegi tam pieskārās un kļuva tas samtaini maigs, rīta rasā tas veldzējās un auga liels, līdz tam radās kāts, lapiņas un pumpuriņš. 

No rītiem tas klausījās putnu un vēja dziesmās un bija laimīgs... un pumpuriņš raisījās skaistā ziedā... tā piedzima puķe..."


Smaržas Burvība