Aktualitātes:

2015.gada 22.-23.augustā Smaržas burvība piedalījās vērienīgā festivālā HELSUS Rīgā, Lucavsalā

Smaržas burvības receptes


Smaržas burvības stāsti

Atsauksmes un raksti

Smaržas burvības aromterapijas augu krēmi

,,Agritas aromterapijas augu krēmi veselībai, skaistumam un jaunībai ir labākie, kādus esmu sastapusi. To sastāvā ir tikai tīras un dabīgas izejvielas, kas iegūtas, respektējot Dabu. Ja tam visam vēl pievienojam viņas dziļo saikni ar augu dvēselēm, smalko rūpīgo attieksmi un mīlestību, kas ielikta katrā krēma trauciņā, tad rezultāti ir acīmredzami! Es patiesi iesaku viņas skaisto produktu līniju."

Mišela Karena, 

Astroloģe, Londonas Astroloģijas skolas maģistre, dzīvo Losandželosā, astroloģijas bestsellera Astrology For Enlightenment („Astroloģija apgaismībai”; izdevējs: Simon and Schuster, Ņujorka ) autore, starptautiska lektore, grāmatu un publikāciju autore, šamane, zvaigžņu astroloģe 78. Amerikas Kino akadēmijas Oskara balvas piešķiršanas ceremonijā.

www.MichelleKaren.com                                                                                                                     

,,Agrita's aromatherapy botanical creams are the best I know for health, beauty and anti-aging. They contain only pure ingredients, in total respect of Nature. If you add to this her deep connection to the soul of the plants she uses, the exquisite care and all the love she puts into each pot, the results are just spectacular. I highly recommend her beautiful line of products."

Michelle Karen, M.A., D.F.Astrol.S., Los Angeles. Best selling author of Astrology For Enlightenment (Simon and Schuster, New York). International conference speaker, writer and shaman. Astrologer to the Stars at the 78th Academy Awards in Hollywood

www.MichelleKaren.com


Raksts žurnālā IEVA 2013. gada 30. janvārī par ēterisko eļļu nomierinošo iedarbību sadarbībā ar Smaržas Burvību.


Smaržas burvības smaržas

Iesmaržojoties no rīta ar tieši man gatavoto smaržu, izjūtu ļoti bagātīgu, piepildītu smaržu buķeti, kas dienas laikā izveidojas vēl interesantāka un neparastāka. Sajūtu austrumu zemju pikanto garšvielu noti, gan ziedu buķeti...Vārdos neaprakstāms lielisks aromāts. Un vēl padomājot, ka tieši tādas smaržas nav nevienai citai...ceļ mākoņos:)

Sirsnīgs paldies Agrita par brīnišķīgo smaržu! Tu esi smaržu burve!!!

Iveta K.Smaržas burvības aromterapijas kosmētikas produkti

Agritas gatavotie aromterapijas kosmētikas produkti mani iedvesmo. Tur ir viss – gan dabas tīrā enerģija, gan Agritas sirds gudrība un mīlestība, gan netverams noslēpums un maģija. Kad uzklāju uz sejas vai ķermeņa krēmu, vai burvīgo skaistuma eļļiņu, jūtos priecīga un pacilāta, maiga un sievišķīga. Tie man atgādina rīta rasu – tik svaigu un mirdzošu tie dara ādu. Turklāt Agrita ir īsta smaržu feja – ar smaržas palīdzību viņa prot dziedināt dvēseli. Paldies!

Iveta  B.


Sejas krēms ,,Liepziedu rasas mirdzums"

,,Tikko kā atgriezos no ceļojuma, kur izjutu šī krēma dziedinošo iedarbību. Ceļojuma laikā ieguvu ādas iekaisumu, kurš traucēja man baudīt skaistās ainavas. Un tad iedomājos šo sejas krēmiņu uzklāt uz iekaisušās vietas.

Jau pēc pirmās reizes iekaisums pārgāja! Paldies Agritai! Tas bija apbrīnojami!

Inese

Sejas krēms ,,Rozes rasas mirdzums"

,,Katru rītu sevi iepriecinu, uzklājot uz sejas kādu no Agritas krēmiem. Ļoti mīļš man ir krēmiņš ar rožu ēterisko eļļu. Tad ieeju šajā burvīgajā smaržu pasaulē un mani apņem prieks un laimes sajūta. Šī rozes smarža rada tādu vieglumu, atbrīvotību. Krēma konsistence labvēlīgi ietekmē ādu un padara to maigu. Uzklājot krēmu es sajūtu arī to mīlestību un maigumu, ko Agrita tajā ielikusi. Paldies!

Inese


,,Skaistuma eļļa" sejas ādas dziļai mitrināšanai un atjaunošanai

,,Šis rīts ir burvīgs, jo ar lielu interesi un mīlestību iepriecināju savu sejas ādu ar jauno ,,Skaistuma eļļu”. Fantastiski! Pēc sejas mitrināšanas ar Neroli ziedūdeni, sāku uzklāt…. un sejas āda atplaukst smaidā un saka man ,,vēl..!” Un tā arī daru- klāju vēl un vēl…. jūtos aplaimota. Un tad lieku barojošo krēmu. Tas sajūt pasakainu draudzību ar…. Tā ir pilnība šajā laikā. Paldies Agritai!”

Lolita


Ēterisko eļļu maisījums atmiņas uzlabošanai

,,Manā dzīvē bija saspringts posms, kad vienlaicīgi bija nepieciešams darīt daudzas lietas un atcerēties simtiem tekošos darbiņus. Atmiņa sāka mani pievilt. Ēterisko eļļu maisījums atmiņas uzlabošanai man palīdzēja ātri to pārvarēt. Ieelpoju to, kad likās nepieciešams un uzlabojums sekoja pēc aptuveni pēc 2 nedēļām.''

Sen-Žermēna izsmidzināms šķīdums auras līdzsvaram

,,Šim ēterisko eļļu maisījumam šķīdumā piemīt burvīga smarža un uzmundrinoša iedarbība. Tas kļuvis par neatņemamu sastāvdaļu meditācijās, kad strādāju ar transformējošo violeto liesmu.''

Sejas mitrinošais krēms ar liepziedu ēterisko eļļu

,,Paralēli krēma maigajai konsistencei un burvīgajām īpašībām, tam piemīt arī maģiskas spējas pārnest mūs citā realitātē, ieskaujot mūs ziedošu Liepu aromātā. Man Liepa asociējas ar sievišķīgumu, maigumu un dzimto pusi. Pāris minūtes pēc krēma ieziešanas, liepziedu smarža man sāk atgādināt maijpuķīšu aromātu :).''

Sanita B.


Sejas mitrinošais krēms ar hialuronskābi un rozā lotosa ēterisko eļļu

,,Man  ļoti patīk  Smaržas Burvības sejas krēmi! Šobrīd mans favorīts ir mitrinošais krēms  ar hialuronskābi un rozā lotosa ēterisko eļļu. Katru tā lietosanas reizi burtiski izbaudu un sajūtu, kas šis krēms gatavots tieši man! Tajā ir manas mīļākās ēteriskās eļļas un aromāti! Krēms ir viegls un maigs, tāpēc ādā tas iesūcas vienā acu mirklī, neradot spīduma vai liekās kārtas efektu. Šķiet āda viegli mirdz un ir pateicīga.''

Līga Kronberga


Par Lavandas (Lavendula angustifolia)ēterisko eļļu

,,Reiz kadā pavasara vakarā vārot tēju, man gadījās apdedzināt roku ar karstu tvaiku.

Ādas bojājums bija acīmredzams un protams sāpīgs…..!

Atcerējos par lavandas ēterisko eļļu. Uzklāju to tīrā veidā uz bojājuma vietas, jo acumirklī nebija pieejams lavandas ēteriskās eļļas maisījums bāzes eļļā.(Tāds protams ieteicams katrā mājas aptiekas plauktiņā!)


Sāpes rimās. Apdeguma vietā āda kļuva gluda, neizveidojot ūdeņainu čūlu.

Pagatavoju lavandas ēteriskās eļļas maisījumu kokosriekstu eļļā un turpmāk to lietoju uz bojātās vietas katru dienu, līdz brūce sadzija.Rēta tagad tikai nedaudz redzama, bet brūce sadzija salīdzinoši īsā laikā - trijās dienās un nesāpīgi.

Paldies violetajam augam- lavandai!''

                                                       Smaržas Burvība